Buď FIT NA VLNĚ!
+420 777 059 984

Jóga

Class / Hubnutí a tvarování, Léčí bolavá záda, Rehabilitace, Relaxace, Vytrvalost

Namaste 🙂

Jmenuji se Petra a těším se, že budeme společně objevovat kouzla powerjógy.

Motto: „Carpe Diem“ – Užívej dne

Na svoji první lekci powerjógy jsem se vydala před pár lety na doporučení poté, co jsem trpěla blokacemi bederní páteře. Objevila jsem nejen skvělé zdravotní účinky jógy na celkovou stabilitu, pevnost a pružnost těla, posílení vnitřních svalů (od té doby žádný blokJ), ale postupně se pro mě stala v podstatě dennodenní meditační praxí, pomáhá mi vyrovnat se s těžšími okamžiky a nacházet rovnováhu v životě.

Powerjóga, jakákoliv jóga je svobodná, není o výkonu, je o momentálním prožitku, propojení pohybu a dechu. Učí nás vnímání přítomného okamžiku, který sami sobě věnujeme a máme jako dar.

Osobní zkušenost je ale nepřenositelná a jiná pro každého z nás, proto pojďte zkusit najít svoji cestu jógy. Moc mě těší, že u toho můžu být s Vámi!!

Miluju pohyb v přírodě, běh lesem, HORY a vysokohorské výstupy v jakoukoliv dobu, v létě i v zimě, pěšky, na lyžích, na kole ….. a nezapomenutelné pocity, že jste se zase trochu „kousli“ a překonali svoje pomyslné limity, které máme prý jen v hlavěJ

Miluji cestování a poznávání, jsem tak trochu srdcem dobrodruh a neustále vymýšlím další a další cesty do světa. Nedávno jsme s celou rodinou objevili kouzlo surfování, nezapomenutelná místa v divoké přírodě a jen vy, prkno a ta správná vlna …. Fit na VlněJ

Profesně se věnuji navrhování a realizaci interiérů.