Buď FIT NA VLNĚ!

Latinské tance pro ženy

Class / Kardio, Tanec

Lekce není určena pro páry, ale pouze pro ženy. V rámci kurzu se budou probírat základy všech 5 soutěžních latinsko-amerických tanců:

  • samba
  • chacha
  • rumba
  • paso doble
  • jive

 

Kurz je určený pro jednotlivce, ne pro páry. V rámci kurzu se seznámíte s hudbou charakteristickou pro jednotlivé tance a naučíte se správně napočítat doby. Osvojíte si správné postavení v jednotlivých tancích, základní kroky, a na každé hodině si zatančíte krátkou choreografii, na které si tyto kroky procvičíte.

Součástí lekce je warm-up (rozcvička) na zahřátí, strečing i posilování zaměřené na svalové skupiny nejdůležitější pro tanec.

 

Část lekce je vždy věnována practisu, tedy individuálnímu tréninku na hudbu, kdy se vám lektor/ka může věnovat jednotlivě. Důraz je kladen na správné taneční postavení a provedení základních kroků a variací, soulad s hudbou…

 

Oblečení a obuv

Nejsme v tanečních, proto přijďte oblečení v čemkoli, co je vám pohodlné a v čem se cítíte dobře. Obuv nejlépe taneční, případně jazzová nebo piškoty (s výjimkou jehlových podpatků, které ničí parket). Pokud tančíte v botách na podpatku, přineste si prosím i jedny sportovní (nebo taneční bez podpatku či piškoty) na pohybovou část lekce (případně můžete trénovat jen v ponožkách). S výběrem vhodné taneční obuvi vám lektoři případně rádi poradí. Taneční obuv na Latinu je k zakoupení přímo ve studiu.

Zavolejte nám!