Buď FIT NA VLNĚ!

Latinské tance pro ženy

Class / Kardio, Snižování váhy, Tanec

Lekce není určena pro páry, ale pouze pro ženy. V rámci kurzu se budou probírat základy všech 5 soutěžních latinsko-amerických tanců:

  • samba
  • chacha
  • rumba
  • paso doble
  • jive

 

Kurz je určený pro jednotlivce, ne pro páry. V rámci kurzu se seznámíte s hudbou charakteristickou pro jednotlivé tance a naučíte se správně napočítat doby. Osvojíte si správné postavení v jednotlivých tancích, základní kroky, a na každé hodině si zatančíte krátkou choreografii, na které si tyto kroky procvičíte.

Součástí lekce je warm-up (rozcvička) na zahřátí, strečing i posilování zaměřené na svalové skupiny nejdůležitější pro tanec.

Část lekce je vždy věnována practisu, tedy individuálnímu tréninku na hudbu, kdy se vám lektor může věnovat jednotlivě. Důraz je kladen na správné taneční postavení a provedení základních kroků a variací, soulad s hudbou…

Oblečení a obuv

Nejsme v tanečních, proto přijďte oblečení v čemkoli, co je vám pohodlné a v čem se cítíte dobře. Obuv nejlépe taneční, případně jazzová nebo piškoty (s výjimkou jehlových podpatků, které ničí parket). Pokud tančíte v botách na podpatku, přineste si prosím i jedny sportovní (nebo taneční bez podpatku či piškoty) na pohybovou část lekce (případně můžete trénovat jen v ponožkách). S výběrem vhodné taneční obuvi vám lektoři případně rádi poradí.

Call Now ButtonZavolejte nám!