Buď FIT NA VLNĚ!

Lektor - Irena Dorňáková

Detaily
Irena Dorňáková

Irena Dorňáková

Ahoj jmenuji se Irena. Jógu jsem si zamilovala už jako teenager, tehdy mě zajímalo především fyzické cvičení a správné provedení ásan (držení těla). Navštěvovala jsem různé kurzy power jogy, vinyása jogy a jiné dynamické cvičení. Teprve později až s narozením mého prvního syna přišlo zklidnění a zájem o dechové techniky (pránájáma), meditaci (zklidnění mysli), mudry […]

Ahoj jmenuji se Irena.

Jógu jsem si zamilovala už jako teenager, tehdy mě zajímalo především fyzické cvičení a správné provedení ásan (držení těla).
Navštěvovala jsem různé kurzy power jogy, vinyása jogy a jiné dynamické cvičení. Teprve později až s narozením mého prvního syna přišlo zklidnění a zájem o dechové techniky (pránájáma), meditaci (zklidnění mysli), mudry a očistné techniky (šatkarmas).
Hodně mě inspirovala Iyengar jóga, kde se v pomalém tempu klade důraz na správné provedení pozic a práce s pomůckami.
V roce 2008 jsem dokončila studium jógy u Českého svazu jógy a od té doby se věnuji józe jako instruktor II. třídy.
Jóga vnesla do mého života klid a harmonii a určitý nadhled. Pro mě je cesta jógy nekonečná je totiž jedno zda je vám 13 nebo 70 let každý tam najde v určitý čas to co právě potřebuje. Pro někoho je to posílení těla a zdravotní účinky fyzického cvičení a pro někoho je to klidná mysl.
Stále se učím, chodím na workshopy, kurzy a semináře a moc mě to baví. Cvičím hatha jógu, power jógu, hormonální jógu i gravid jógu.
Velkou motivací se pro mě stali klienti na mých hodinách, mám radost, že můžu předávat své zkušenosti a znalosti a ještě větší, když se spokojení klienti stále vrací.

Na hodinách se naučíme
– Pozdrav slunci a různé sestavy ásan a polohové skupiny, které působí specifickým způsobem nejenom na fyzické tělo, ale i na psychiku.
– Zvládnutí dechových technik, správné držení těla, relaxační, koncentrační a částečně i meditační techniky.
– Zbavíme naše tělo nečistot nahromaděných vlivem špatné životosprávy, povrchního dýchání a jistých dispozic, s nimiž se člověk již rodí. Jednotlivé svalové partie se zpevní, naše tělo bude pružné a naučíme se pracovat s naší myslí, zlepší se koncentrace a budeme se lépe vyrovnávat s nástrahami života.

Těším se na setkání s Vámi a na společně strávený čas.

NAMASTE

Motto: “Není příliš málo času, který máme, ale je příliš času, který nevyužijeme”

Lucius Annaeus Seneca

Call Now ButtonZavolejte nám!