Buď FIT NA VLNĚ!

Aktuality

28 Dub

Od května jsme upravili rozvrh a nově se můžete na ranní tabatu přihlásit každé páteční ráno od 7:15.

Lekce s Peťou Štychovou si tak nyní můžete naplánovat podle tohoto rozvrhu:

  • pondělí 17:15 PLOCHÉ BŘÍŠKO
  • středa 7:45 PLOCHÉ BŘÍŠKO
  • čtvrtek 18:00 TABATA
  • pátek 7:15 TABATA

28 Dub

V květnu jsme pro vás nachystali novinku v podobě nové lektorky Pavlíny Bínové. Těšit se můžete na její lekce fyzio jógy každé čtvrteční ráno.

Lekce je určena pro všechny úrovně, tedy i pro úplné začátečníky. Protože má jóga mnoho úrovní, lze pozice přizpůsobit všem. V lekci se zaměříte na všechny pohyby páteře: ohyb, natažení, rotace, ohyb do strany. Výsledkem je pak vzpřímenější páteř, lepší vnímání svého těla a dechu a také větší soustředěnost.

“V pozicích se snažím o práci s klientem – dopomoci a aktivační doteky. Často je na začátku nebo na konci lekce pranajáma. Používám aroma olejíčky českých značek Nobilis Tilia a Saloos a hudební podkres.

Těším se na vás Pavlína.”

19 Bře

PŘIHLÁŠKA na tématický příměstský tábor

PŘIHLÁŠKA na taneční příměstské soustředění

Tábory “KAŽDÝ DEN JINAK”, “VOJENSKÁ AKADEMIE” a “OLYMPIÁDA” jsou PLNĚ OBSAZENY!!!

Klikněte jednoduše na uvedenou URL a zaregistrujte své dítko na vybraný termín ✅, v druhé části přihlášky budete vyzváni k úhradě zálohy.

Nezapomeňte si tyto platební údaje poznačit, pokud neprovedete platbu ihned po vyplnění přihlášky, později nebude možné se na ně dostat 💸.

11 Bře

Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ JE ZAHÁJENÍ TOHOTO KURZU ODLOŽENO NA PODZIM 2022!!!

Zpěv anglických písniček pro rodiče a jejich batolata do věku dvou let. Vedle klasických dětských hitů se lektorka zaměří na výuku vybraných písní, na oblíbené pohybovky a nebude chybět ani obrázková pohádka na zklidnění. Lekce bude ukončena krátkým občerstvením pro všechny zúčastněné.

02 Úno

Hledáte kroužek pro děti 3 – 5 let a chcete, aby se hýbaly, zdravě cvičily a byly vedeny od malička ke správnému postavení těla?

Přihlaste je k nám na dětskou jógu, kterou vede zkušená Martina Šabatová 🧘‍♀️.

Call Now ButtonZavolejte nám!