Buď FIT NA VLNĚ!

Aktuality

29 Pro

Minimální potřebný počet lidí na to, aby se lekce uskutečnila, je 4 osoby. Děkujeme za pochopení.

26 Úno

Víme, není teď nejvhodnější chvíle, ale buďme optimisty, snad nám situace dovolí užít si s dětmi tábory a Vám o prázdninách s dětičkami trochu pomoci 🤹‍♀👩‍👧‍👦👨‍👧‍👦. Nabízíme 6 turnusů, v případě zájmu a podrobnější informace pište na info@fitnavlne.cz
💃🕺📽🎞🦖🦕🤼🤸‍♀⛹🤺🤾‍♂
P.S.: Videa z loňského tanečního táboru budou k dispozici hned, jak se otevře studio, děkujeme za trpělivost.

22 Úno

Naši milí,
jak jsme předpokládali, na otevření studia to zatím nevypadá 😓. Jsme smutní, naštvaní, zoufalí… ale nic s tím bohužel neuděláme, můžeme jen křičet, nadávat, modlit se ať už je to za námi a vyčkávat, co bude dál.

Věříme ale 🙏🏻, že se SNAD už BRZY sejdeme v našem milovaném Fit na vlně 💙🌊

15 Úno

Naši milí 💙🌊,
jistě stejně jako my napjatě sledujete situaci ohledně otevření obchodů a služeb, včetně fitness sektoru … teoreticky bychom již v pondělí 15.2. mohli díky zrušení nouzového stavu otevřít, ALE …
▫️pokud otevřeme, chceme aby to bylo na déle než týden či dva … čemuž v téhle chvíli moc nevěříme
▫️chceme vše připravit tak, aby pro Vás návštěva studia byla bezpečná

… rozhodli jsme se tedy vyčkat ještě další týden až v následujících dnech utichne právní bitva o to, jaká pravidla budou platit obecně, nebo v jednotlivých krajích. Všechny novinky sledujeme a budeme Vás dále informovat.

Jsme s Vámi alespoň na dálku 🤍
Vaše Fit na vlně 🌊💙

29 Pro

Do rozvrhu od ledna 2021 jsme přidali lekci tance s Gabčou od 14 hodin. Bude trénovat pokročilé děti, které už někdy spíše tancovali a mají nějaké ty zkušenosti, ale když tak je všechno doučí. Tancovat se bude moderní tanec neboli contemporary ballet a také nějaké ty trochu Pop a Street choreografie.

Call Now ButtonZavolejte nám!