Buď FIT NA VLNĚ!

Večerní jóga

Class / Rehabilitace, Relaxace, Vhodné pro seniory

Jóga do mého života přinesla rovnováhu…

Zprvu mě lákaly dynamické a silovější druhy. Postupem času, jsem ale objevila kouzlo klidné Hatha jógy a její nepřeberné podoby. Hloubku relaxace, léčivou moc pránajámy a celkovou harmonii po dobu cvičení. Jóga mě naučila jak uklidnit svou mysl, jak pomocí dechu překonávat emočně vypjaté situace a jak vlastně vůbec funguje mé tělo. Tento staletími prověřený systém mi otevřel oči a tím umožnil zcela jiný pohled na život. Již desátým rokem je každodenní součástí mého života, a čím déle ji studuji, tím více zjišťuji kolik toho nevím…

Jaké typy jógy praktikuji a vyučuji?

Vyučuji Hatha jógu pro začátečníky i mírně pokročilé. Relaxační jógu, Vinyasa flow jógu a Fitness jógu. V sále vyhřátém na 38´- 42´ Hot Hatha jógu a Hot Fitness jógu.

Koníčky a zájmy

Baví mě poznávání nových míst, kultur a zemí. Baví mě být obklopena dobrými lidmi a všemožnými zvířaty. Baví mě divadlo (jako herce i jako diváka), procházky v lese, po horách, snowboarding, slackline, kolo a občasné horolezení. Stejně tak, mě ale baví i dobrá hudba, dobré jídlo a dobrá společnost.

Životní motto

Žij každým okamžikem, miluj celým srdcem a nikdy neztrácej víru.

Na hodinách se naučíme
– Pozdrav slunci a různé sestavy ásan a polohové skupiny, které působí specifickým způsobem nejenom na fyzické tělo, ale i na psychiku.
– Zvládnutí dechových technik, správné držení těla, relaxační, koncentrační a částečně i meditační techniky.
– Zbavíme naše tělo nečistot nahromaděných vlivem špatné životosprávy, povrchního dýchání a jistých dispozic, s nimiž se člověk již rodí. Jednotlivé svalové partie se zpevní, naše tělo bude pružné a naučíme se pracovat s naší myslí, zlepší se koncentrace a budeme se lépe vyrovnávat s nástrahami života.

Call Now ButtonZavolejte nám!