Buď FIT NA VLNĚ!

Lektor - Andrea Žemličková (Nováková)

Detaily
Andrea Žemličková (Nováková)

Andrea Žemličková (Nováková)

Cvičení maminek s miminky
Ahoj, jmenuji se Andrea. Sportu se věnuji od malička. Sport v různých podobách je důležitý v mém životě a navíc ráda předávám své znalosti, zkušenosti a hlavně radost a dobrý pocit ze cvičení druhým. V mládí jsem dělala závodní aerobik: podiové skladby, fitness i sportovní aerobik.  Studovala jsem tělesnou výchovu a sport s odvětvím rehabilitace, […]
Ahoj, jmenuji se Andrea.
Sportu se věnuji od malička. Sport v různých podobách je důležitý v mém životě a navíc ráda předávám své znalosti, zkušenosti a hlavně radost a dobrý pocit ze cvičení druhým.
V mládí jsem dělala závodní aerobik: podiové skladby, fitness i sportovní aerobik. 
Studovala jsem tělesnou výchovu a sport s odvětvím rehabilitace, masážemi a sportovním trenérem.

V klubu SK Slavia Praha – fotbal, jsem působila jako trenér, masér a koordinátorka rehabilitace mládeže přes 7 let. Úzce jsem spolupracovala s lékaři, fyzioterapeuty a samozřejmě trenéry. A získala tak hodně zajímavých zkušeností nejen z vrcholového sportu, o které bych se ráda podělila.
Zároveň jsem máma od dvou dětí a z vlastní zkušenosti tak vím, jak je složité si najít čas sama na sebe a hlavně místo, kde si i s dětmi zasportovat. 
Proto jsme s Péťou pro vás otevřely hodinu – Cvičení maminek s miminky – a daly i Vám možnost si zacvičit, protáhnout, ale i odreagovat se z každodenního stereotypu a hlavně zlepšit náladu.
Budu se na vás těšit na mých hodinách.

 

Kurzy: vystudované magisterské studium na vysoké sportovní škole Palestra, Sportovně kondiční specialista, Masér, Kineziotaping, Dynamic tape, Complex Core level I. II. III., semináře: trénink, psaní tréninků, výživa, zdravá záda, ploché nohy, atd.
Call Now ButtonZavolejte nám!